Isrra Sensual Masaže

Footjob masáž v Prahe: Čo ju odlišuje od ostatných masáží?

Footjob masáž v Prahe: Čo ju odlišuje od ostatných masáží?

Význam a historia footjob masáže

Na úvod sa pozrime trochu do histórie. Footjob masáž, často nazývaná ako masáž nohami, má hlboké korene v kultúrach Východu. Jej pôvod sa datuje až k tisíckam rokov pred n.l. A keď poviete "Footjob masáž v Prahe", možno si predstavíte niečo úplne iné ako by si predstavil Japončan. Aj keď sa názov môže zdať pikantný, Footjob masáže sú pravdepodobne jedným z najdôstojnejších a najrelaxačnejších typov masáže dostupných. Ich unikátnosť a zameranie na detail rozhodne odlišuje Footjob masáže od ostatných typov masáži, o ktorých budeme hovoriť neskôr.

Môj prvý zážitok s footjob masážou

Každý, kto mi počas môjho prvého zážitku s Footjob masážou povedal, že pocit je ako "biť do oblakov", by ma veru presvedčil. Pamätám sa, ako som prvýkrát vstúpil do štúdia na Starom Meste v Prahe, napätý a plný očakávania. Už pri vstupe mi vo vzduchu udreli vône levandule a lotosu. Do miestnosti som vstúpil bosý a na stole na masáž čakala skúsená masérka s úsmevom na tvári a čistým ružovým kimonom. Predstavte si ten pohľad. Pri tantri masáži použijú masérky rôzne nervové končatiny, najmä však nohy. Nohy sú pri Footjob masáži zvlášť dôležité, pretože masírujú plochu tela, kde sa nachádzajú rôzne nervové body. Ak sa tieto body správne stimulujú, je možné dosiahnuť úplnú relaxáciu tela. Hlavne, že som si v ten deň v supermarketu nekúpil chlebík a mal som mierne hlad.

Tajomstvo footjob masáže

Aké je tajomstvo Footjob masáže? Každý, kto mi počas môjho prvého zážitku s Footjob masážou povedal, že bola ako "biť do oblakov", by ma veru presvedčil. Ide o jemné bohato olejované prútenie a kĺzanie po nohách, o chrbte, po ktorej nasleduje striedanie tlaku a uvoľnenie. Vďaka pohybu nohou v rôznych uhloch, prípadne v rôznej rýchlosti, vytvára masáž dynamické božské vzrušenie. Zdá sa, že za každým tmavým rohom čaká nečakaná príjemnosť a nevysloviteľný pocit blaha. Kto by si to nechcel vyskúšať?

Krizovatka medzi erótikou a terapiou

Jedným z najväčších omylov, ktoré ľudia robia, je to, že Footjob masáže považujú za úplne erotické. Áno, existuje erotický element, ktorý je jasne prítomný pri každej tantri masáži, vrátane Footjob masáže. Ale to neznamená, že ide len o to. Masáž má terapeutickú hodnotu. Ľudské telo je mapované senzorickými a reflexnými zónami, ktoré sú spojené s konkrétnymi orgánmi a oblasťami nášho tela. Cez reflexnú masáž chodidiel je možné ovplyvniť stav celého organizmu. Footjob masáž teda stojí na križovatke medzi erótikou a terapiou - stimuluje nielen naše telo, ale aj našu myseľ.

Výhody footjob masáže

Okrem úžitého pocitu relaxácie a blaha, ktorý prichádza s masážou, footjob masáž ponúka aj nespočetné množstvo zdravotných výhod. Masérka je schopná cez tlakové body na nohách dosiahnuť uvoľnenie svalov, čo môže odstrániť stres a napätie. Footjob masáže môžu tiež pomôcť pri liečení poranení svalov a šľach a pri problémoch s krvným obehom. To je však len začiatok. Niektorí ľudia tvrdia, že pravidelným podstupovaním masáže sa im podarilo zvládnuť stresové situácie lepšie a výrazne zlepšili svoje celkové zdravie.

Kedy má zmysel absolvovať footjob masáž

Teraz, keď už sme sa dohodli na mnohých úžitkoch, ktoré footjob masáže ponúkajú, možno sa pýtate: "Kedy je ten pravý čas objednať si footjob masáž?" Odpoveď je jednoduchá - kedykoľvek máte chuť. Footjob masáž je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú relaxáciu alebo úľavu od bolesti a stresu. A keďže táto masáž odlišným spôsobom stimuluje rôzne oblasti tela, je ideálna pre tých, ktorí sú práve po náročnom dni alebo týždni. Pracujete dlhé hodiny za počítačom a trpíte napätím v chrbte a krku? Odpoveďou je Footjob masáž.

Kde v Prahe nájdete najlepšiu footjob masáž?

Ako som už skôr spomínal, prvú Footjob masáž som zažil v štúdiu v Starom Meste v Prahe. A čo viete, mám tu pre vás dobrú správu! Aj vo vašom meste sú inštitúcie, ktoré ponúkajú tieto masáže. Pri výbere miesta však dbajte na to, aby ste si vybrali profesionálov s relevantnými skúsenosťami a s certifikátmi. Pre maximálny zážitok si môžete vybrať z rôznych variantov Footjob masáže. Tak neváhajte a skúste tento jedinečný zážitok. A keď sa do toho pustíte, dúfam, že budete mať rovnako pozitívne zážitky, ako som mal ja.

Lukáš Jánošík

Lukáš Jánošík

Som odborníkom na oblasť masážnych salónov. Niekedy som len tréner, inokedy konzultant pre rôzne salóny. Moja práca nie je len mojou prácou, je to moja vášeň. Učím ľudí, ako vytvoriť masážne rituály a techniky, ktoré nie sú len o uvoľnení, ale aj o zážitku a potešení. Okrem toho vo svojom voľnom čase veľmi rád píšem o erotických masážach.

Napísať komentár