Isrra Sensual Masaže

Podmienky používania

Úvod

Vitajte na webovej stránke Isrra Sensual Masaže. Tento dokument, Podmienky používania, definuje právne podmienky, za ktorých môžu návštevníci a užívatelia webovej stránky isrra.sk využívať poskytované služby a informácie. Pred použitiem stránky si pozorne prečítajte tento dokument. Používaním webovej stránky vyjadrujete svoj súhlas s týmito podmienkami. Stránka isrra.sk je venovaná masážnym salónom a erotickým masážam, preto je prístup na stránku povolený len osobám starším ako 18 rokov. Ponúkame detailné popisy a recenzie rôznych druhov senzuálnych a relaxačných procedúr a zdielame s vami najnovšie trendy a techniky v oblasti intimnej starostlivosti a wellness.

Používateľské záväzky

Ako používateľ stránky isrra.sk sa zaväzujete k dodržiavaniu všetkých platných zákonov a regulácií. Nepoužijete webovú stránku na nelegálne účely, šírenie malware, porušovanie práv iných osôb alebo iné činnosti, ktoré by mohli byť škodlivé alebo nelegálne. Akékoľvek porušenie týchto podmienok môže viesť k ukončeniu vašej schopnosti prístupu na webovú stránku a k právnym krokom voči vám.

Ochrana autorských práv a vlastníckych práv

Obsah a materiály zverejnené na isrra.sk sú chránené autorskými právami a sú majetkom Mareka Šuláka alebo sú použité s povolením majiteľa. Kopírovanie, šírenie, alebo iné použitie obsahu bez predchádzajúceho písomného súhlasu majiteľa je prísne zakázané. Používatelia majú právo na osobné a nekomerčné prezeranie obsahu pre informačné účely.

Práva a povinnosti majiteľa

Marek Šulák ako majiteľ webstránky isrra.sk má právo kedykoľvek zmeniť, prispôsobiť alebo aktualizovať podmienky používania podľa potreby. Je takisto v práve zrušiť prístup k webstránke alebo jej častiam pre kohokoľvek, kto porušuje tieto podmienky. Majiteľ sa zaväzuje chrániť osobné údaje používateľov v súlade s platnými zákonmi a neposkytovať ich tretím osobám bez súhlasu.

Osobné údaje a ich ochrana

Používaním isrra.sk môžete byť požiadaní o poskytnutie určitých osobných údajov. Tieto údaje sú chránené v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov. Sú používané výhradne na účely, pre ktoré boli poskytnuté, a nebudú prenášané tretím stranám bez vášho výslovného súhlasu.

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok alebo pripomienok týkajúcich sa Podmienok používania nás neváhajte kontaktovať na emailovej adrese [email protected]. Pre viac informácií môžete tiež navštíviť našu adresu: Marek Šulák, Račianska 78, 831 02 Bratislava, Slovakia.

Jakub Sládeček

Jakub Sládeček

Som terapeut a majiteľ masážneho salónu. Špecializujem sa na erotické masáže, pretože verím, že poskytuje jedinečný formu relaxácie a sebapoznania. Zároveň milujem písanie, a tým pádom spájam svoju prácu a hobby tým, že píšem odborné články na túto tému. Každému klientovi sa snažím poskytnúť najlepšiu možnú starostlivosť a súkromie.

Napísať komentár