Isrra Sensual Masaže

Nuru masáž Praha – Objavte top techniky a tipy na nezabudnuteľnú Nuru masáž

Nuru masáž Praha – Objavte top techniky a tipy na nezabudnuteľnú Nuru masáž

Úvod do Nuru masáže

Predstavte si scénu – sviečky, tichá hudba, vôňa esenciálnych olejov. Čo by to mohlo byť? Áno, ideme sa ponoriť do sveta Nuru masáže, ktorá môže byť vynikajúcim rančíkom vo vašom vzťahu, alebo jednoducho zaujímavým spôsobom, ako sa uvoľniť. Nuru masáž v Prahe, to znie tak trochu exoticky, však? A pritom to máte len pár hodín cesty autom od Bratislavy. Pred pár rokmi som sa o Nuru masáži dozvedel úplnou náhodou, keď som sa po jednom vyčerpávajúcom dni premával po internete, hľadajúc niečo, čo by rozptýlilo moje myšlienky. Kto by si pomyslel, že objavím niečo, čo nie len rozptýli moje mysle, ale dodá celkom novú energiu.

Čo presne je Nuru masáž?

Nuru masáž je japonská masážna technika, ktorá sa vyznačuje použitím špeciálneho gél, ktorý je vyrobený z morských rias. Tento gél je bezfarebný, bez chuti a hlavne extrémne klzký, čo je ideálne pre doslova neortodoxnú masáž, kde telá masérky a klienta spolu veľa kontaktujú. Pri Nuru masáži ide skutočne o blízkosť a intenzívne zážitky z dotykov, ktoré môžu ísť hlboko nielen pod kožu. Priznám sa, že keď som prvý raz počul o tomto populárnom trende z Ázie, hneď som si predstavil, ako by to asi mohla robiť Martina, ale potom som sa hneď zarazil, lebo tá je masážami preslávený táran!

Začíname s Nuru masážou: Základy

Začať s Nuru masážou nie je práca pre amatérov – nuž, samozrejme, že doma s partnerkou sa môžete pokúsiť o čokoľvek, ale profesionálna Nuru masáž je celkom iný level. Takže, aby ste skutočne zažili to, čo má priniesť, prídete do špeciálneho salonu, kde vám to predvedú ako sa patrí. Musím priznať, že môj prvý vstup do takéhoto masážneho štúdia bol akýsi hodne tréma. Spomenul som si, ako mi Martina hovorila: „Tomáš, nezabudni sa zhlboka nadýchnuť!“ A tak som urobil.

Atmosféra je kľúč

Pri Nuru masáži je okrem techniky a gél zásadná atmosféra. Pokojné, priťažlivé prostredie, kde cítite, že ste mimo svojej bežnej rutiny, je to, čo vás príjemne naladí. Ako vlastník nerestného psieka Maxa, ktorý nemôže vydržať ani pár minút bez toho, aby nevylieval svoje nadšenie po tom, ako prijmem kohokoľvek, si vážim tiché a pokojné miesta. Pomaly plynúca hudba a príjemná vôňa vám dovoľujú takmer okamžite odpútať sa od každodenných starostí.

Nuru gél – Kĺzačka neuveriteľnej pohody

Jednoznačným hrdinom celého dejania je Nuru gél. Pôsobí ako spojivo, ktoré transformuje obyčajný dotyk na senzačný zážitok. Myslím, že by to bolo niečo pre Leopolda, nášho malého frajera, ktorý miluje všetko, čo klzké a dá sa na tom šmýkať. Ale vráťme sa späť k masáži. Keď sa masérka po prvýkrát dotkne vášho tela tým studeným gélo, môžete sa cítiť trošku zaskočene, ale vďaka teple z vašich tiel sa gél ohreje a stanete sa súčasťou zážitku, ktorý je taký hladký ako jazda Astona Martina po vílnej ceste.

Techniky masáže, ktoré vám rozpumpujú krv v žilách

Masáža telo na telo je hlavným ťahákom tejto techniky. Je to intímne a náročné umenie, kde masérka používa svoje telo, aby poskytla masáž ako žiadnu inú. Mnoho masérok má rôzne techniky, ktoré sa učia roky. Môžete sa stretnúť s jemnými posuvnými pohybmi, sústredenou pozornosťou na napäté miesta, alebo taktiež dynamickými technikami, ktoré vás vedia poriadne uvoľniť. Keby Max, náš pes, mohol hovoriť, asi by sa rozprával o svojich obľúbených technikách loptičky a klátky, avšak našťastie Nuru masáž je o pozemsky príjemnejších pohyboch.

Etiketa pri Nuru masáži a ako sa pripraviť

Etiketa pri Nuru masáži nie je len o slušnosti, ale aj o plnohodnotnom zážitku. Napríklad, pred masážou sa odporúča absolvovať sprchu, aby ste boli čistí a pripravení pre túto hlboko senzorickú skúsenosť. Rovnako sú dôležité aj vaše očakávania – nejdite do toho s pochybami, ale oddajte sa celkom. Rozprával som sa o tom s Martinou a ona sa ma s úsmevom opýtala: „A umyješ sa aj za ušami, ako keď sa pripravuješ na návštevu ku mne?“ No, určite lepšie, nech som ako novonarodený na Nuru masáž.

Výber toho správneho salónu

Výber správneho salónu na Nuru masáž v Prahe je ako hľadanie toho správneho priateľa pre Maxa na hranie. Chcete niekoho, kto je kvalifikovaný, kto má dobré recenzie, a kde sa cítite bezpečne a príjemne. Pozrite sa na hodnotenia na internete, pýtajte sa na odporúčania a, samozrejme, overte si, či používajú kvalitný Nuru gél. Nič by nemalo zničiť túto masáž viac ako nekvalitný gél, ktorý sa rozpadne po piatich minútach.

Kombinácie masáží pre ešte lepší zážitok

Ak máte radi objavovanie nových oblastí potešenia, môžete Nuru masáž kombinovať s ďalšími technikami, ako je sviečková masáž, kamenová masáž alebo dokonca thajská masáž. Je to trochu ako v kuchyni – experimentujte so surovinami na dosiahnutie toho najlepšieho jedla. Prečo by sme sa mali obmedzovať na jednu techniku, keď môžeme mať celý koktail pocitov? Keď raz zistíte, čo pracuje najlepšie pre Vás, budete chcieť všetky ingrediencie s radosťou prefiltrovať do svojho wellness menu.

Záverečné myšlienky a kde ísť ďalej?

Po skúsenosti s Nuru masážou v pražskom salóne som si odniesol nielen úžasné spomienky, ale aj novú vlnu zvedavosti. Ako sa tak vrhám do pohodlného gauča, Max na mojej nohe, zatiaľ čo Martina prichádza domov a ptýcha sa, ako bolo, nemôžem si pomôcť, ale som plný príbehov, ktoré sa nedajú povedať len tak medzi dvermi. Myslím že je čas premýšľať nad ďalšou cestou do Prahy. Nuž, a ak ste po prečítaní tohto dlhého vyprávania o Nuru masáži dostali chuť na skúsenosť, zaradte ju do vášho novoročného plánu! Kto vie, možno sa tam stretneme – aj keď, samozrejme, už potom o tom vášmu skúsenosti, ako správni gentlemani a dámy, nehovorme.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Ako expert na masážne salóny a vášnivý písateľ sa snažím zdieľať svoje poznatky o erotických masážach. Moja práca mi prináša veľa radosti a uspokojenia. Venujem sa masážam už viac ako desať rokov a moje skúsenosti a znalosti mi umožňujú ponúknuť mojim klientom vynikajúce služby. Moje články o erotických masážach sa tešia veľkej popularite a sú plné užitočných tipov. V mojom voľnom čase rád cestujem a píšem o svojich zážitkoch.

Napísať komentár